Author: g***1
Date:
Review: I’m very happy with this purchase. The item arrived in good condition, well packaged, and matches the description perfectly.Quality is great for the price and delivery was smooth. Highly recommended.
Màu sắc: quả cam
Price: 2.523.400₫
Original Price: 3.931.500₫
| Color | Silver |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Infinix |
| Model | Infinix Smart 10 Plus |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 6 |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 8MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 8MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 2K |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T7250 |
| SKU | sw25100814201434344 |
Author: g***1
Date:
Review: I’m very happy with this purchase. The item arrived in good condition, well packaged, and matches the description perfectly.Quality is great for the price and delivery was smooth. Highly recommended.
Màu sắc: quả cam
Author: g***7
Date:
Review: I love it so smooth and nice I want to buy again for may child
Màu sắc: Bạc
Author: a***3
Date:
Review: Very nice quality and good quality work product thank you and im so satisfied ❤️❤️❤️
Màu sắc: màu đen
Author: e***7
Date:
Review: Excellent
Màu sắc: quả cam
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm